Умови угоди

Умови використання сайту

Увага! Перед переглядом сайту уважно прочитайте умови, зазначені нижче. Якщо Ви не згідні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Використання сайту

Ви маєте право переглядати і завантажувати матеріали, розміщені на Сайті тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження Вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах  цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

Порушення вищевикладеного порядку використання матеріалів Сайту може спричинити притягнення Вас до відповідальності, передбаченої чинним законодавством України.

Компанія в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали та послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадувані в них продукти й ціни. Arteq ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Реєструючись на Сайті Ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані.

У результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких Ви несете відповідальність самостійно. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті.

Звертаючись до Компанії або залишаючи коментарі на Сайті, ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, загрозливим, наклепницьким, порушує авторські права, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке Ваше повідомлення Компанія  Arteq може видаляти без Вашої на те згоди. Компанія не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту.