Системи підвісу захисних перегородок


Системи підвісу захисних перегородок
Системи підвісних захисних панелей виконують функцію підвіски противірусних бар'єрів, які розміщуються в зоні контакту працівника з відвідувачами. Захисні екрани можна використовувати для торгівлі, офісів, супермаркетів, магазинів і в інших людних місцях. При виготовленні захисних повітряно-капельних екранів і розділених зон використовуються різні матеріали, але найкращим варіантом є оргскло (акрил). Завдяки використанню нашої системи Ви можете з легкістю підвісити противірусні прозорі перегородки, а також з часом використати систему для підвісу, рекламних вивісок, інформаційних табличок та ін.
Комплект для підвісу захисних екранів-перегородок Artiteq
New

Комплект для підвісу захисних екранів-перегородок Artiteq

Комплект для підвісу захисних екранів-перегородок Artiteq.Даний комплект забезпечує рішення для підвішування захисного противірусного бар'єру з кріпленням на стелі. До кріпленню для захисних екранів Ceiling Bracket підходить будь-який трос або ліска виробництва Artiteq з наконечником Slider діаметром 1мм.Гачки для захоплення панелей Auto Grip Clamp ..

1 023 грн

Гачок для підвісу вивісок Auto Grip Clamp 1,2mm STC01NI
New

Гачок для підвісу вивісок Auto Grip Clamp 1,2mm STC01NI

Гачок Auto Grip Clamp1,2mm ST301NI - призначений для підвісу рекламних матеріалів, інформаційних табличок, захисних панелей, навігаційних вказівників в приміщенні.Auto Grip Clamp забезпечує рішення для підвішування вивісок або інших рекламних матеріалів з кріпленням на стелі.Максимальне навантаження: 15кгСумісний з лесками і тросами діаметром 1,2 мм..

203 грн

Трос 1,2мм Slider сталевий 200см до 15кг
New

Трос 1,2мм Slider сталевий 200см до 15кг

Трос Slider - професійний варіант тросу для підвісу картин. Завдяки спеціальній формі наконечника Slider трос може бути встановлений з торця профілю.Троси діаметром 1,2 мм сумісні з різьбовими і самозажимними гачками. Особливістю тросу є те, що під вагою картин він тримає форму та не розтягується.*Найкраще підходить для використання у..

107 грн

Трос 1,2мм Slider чорний 200см до 15кг
New

Трос 1,2мм Slider чорний 200см до 15кг

Трос Slider - професійний варіант тросу для підвісу картин. Завдяки спеціальній формі наконечника Slider трос може бути встановлений з торця профілю.Троси діаметром 1,2 мм сумісні з різьбовими і самозажимними гачками. Особливістю тросу є те, що під вагою картин він тримає форму та не розтягується.*Найкраще підходить для використа..

130 грн

Стельове кріплення Ceiling Bracket C01BL чорне
New

Стельове кріплення Ceiling Bracket C01BL чорне

Стельове кріплення Ceiling Bracket C01BL - призначене для підвісу рекламних матеріалів, інформаційних табличок, захисних панелей, навігаційних вказівників в приміщенні.Ceiling Bracket забезпечує рішення для підвішування вивісок або інших рекламних матеріалів з кріпленням на стелі.Максимальне навантаження: 15кгСумісний з лесками і тросами S..

203 грн

Стельове кріплення Ceiling Bracket C01NI сталеве
New

Стельове кріплення Ceiling Bracket C01NI сталеве

Стельове кріплення Ceiling Bracket C01NI - призначене для підвісу рекламних матеріалів, інформаційних табличок, захисних панелей, навігаційних вказівників в приміщенні.Ceiling Bracket забезпечує рішення для підвішування вивісок або інших рекламних матеріалів з кріпленням на стелі.Максимальне навантаження: 15кгСумісний з лесками і трос..

99 грн

Стельове кріплення Ceiling Bracket C01BL сталеве
New

Стельове кріплення Ceiling Auto Grip CS01NI сталеве

Стельове кріплення Ceiling Auto Grip CS01NI - призначене для підвісу рекламних матеріалів, інформаційних табличок, захисних панелей, навігаційних вказівників в приміщенні.Ceiling Bracket забезпечує рішення для підвішування вивісок або інших рекламних матеріалів з кріпленням на стелі.Максимальне навантаження: 15кгСумісний з лесками і т..

223 грн

Кріплення для рекламних вивісок Panel Hanger чорне
New

Кріплення для рекламних вивісок Panel Hanger чорне

Зажим для панелей, плакатів Panel Grip пропонує рішення для підвішування вивісок або іншого рекламного матеріалу зі стіни або стелі.Також вона розроблена таким чином, що кожен трос або ліска "Artiteq Twister" підходить до будь-яких інших систем. Затискачі дозволяють кріпити панелі товщиною від 1 до 4 мм...

33 грн

Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)