Системи підвісу акустичних панелей


Системи підвісу акустичних панелей

Для правильної роботи будівлі необхідна хороша акустика. При проектуванні інтер'єру будівель акустичні панелі часто використовуються для створення хорошого звукового середовища в кімнаті. Акустичні панелі поглинають звук і покращують акустику в приміщенні. Ці акустичні панелі часто вивішують під стелями. Artiteq пропонує ряд варіантів безпечного вішання цих акустичних панелей зі стелі. Акустична пружина, яку можна прикріпити до чотирьох різних типів гаків із сталевого дроту, кріпиться до акустичної панелі. Надійне професійне рішення.

Комплект для підвісу акустичних панелей Acoustic
New

Комплект для підвісу акустичних панелей Acoustic

Повноцінний комплект з усіма необхідними комплектуючими для підвісу однієї акустичної панелі.У комплект входить:- Кріплення на стелю Ceiling Bracket C01NI: 4 шт- Трос 1,2 мм Slider сталевий 200см до 15кг: 4 шт- Гачок для акустичних панелей Auto Grip 1,2mm ST03NI: 4 шт- Акустична пружина Spring 01-NI: 4 штМаксимальне навантаження: 20кгСистему так сам..

1 699 грн

Гачок для підвісу вивісок Auto Grip Lock 1,2mm ST03NI
New

Гачок для підвісу вивісок Auto Grip Lock 1,2mm ST03NI

Гачок Auto Grip Lock 1,2mm ST03NI - призначений для підвісу рекламних матеріалів, інформаційних табличок, захисних панелей, навігаційних вказівників в приміщенні.Auto Grip Lock забезпечує рішення для підвішування вивісок або інших рекламних матеріалів з кріпленням на стелі.Максимальне навантаження: 15кгСумісний з лесками і тросами діаметром 1,2..

222 грн

Трос 1,2мм Slider сталевий 200см до 15кг
New

Трос 1,2мм Slider сталевий 200см до 15кг

Трос Slider - професійний варіант тросу для підвісу картин. Завдяки спеціальній формі наконечника Slider трос може бути встановлений з торця профілю.Троси діаметром 1,2 мм сумісні з різьбовими і самозажимними гачками. Особливістю тросу є те, що під вагою картин він тримає форму та не розтягується.*Найкраще підходить для використання у..

107 грн

Трос 1,2мм Slider чорний 200см до 15кг
New

Трос 1,2мм Slider чорний 200см до 15кг

Трос Slider - професійний варіант тросу для підвісу картин. Завдяки спеціальній формі наконечника Slider трос може бути встановлений з торця профілю.Троси діаметром 1,2 мм сумісні з різьбовими і самозажимними гачками. Особливістю тросу є те, що під вагою картин він тримає форму та не розтягується.*Найкраще підходить для використа..

130 грн

Стельове кріплення Ceiling Bracket C01BL чорне
New

Стельове кріплення Ceiling Bracket C01BL чорне

Стельове кріплення Ceiling Bracket C01BL - призначене для підвісу рекламних матеріалів, інформаційних табличок, захисних панелей, навігаційних вказівників в приміщенні.Ceiling Bracket забезпечує рішення для підвішування вивісок або інших рекламних матеріалів з кріпленням на стелі.Максимальне навантаження: 15кгСумісний з лесками і тросами S..

203 грн

Стельове кріплення Ceiling Bracket C01NI сталеве
New

Стельове кріплення Ceiling Bracket C01NI сталеве

Стельове кріплення Ceiling Bracket C01NI - призначене для підвісу рекламних матеріалів, інформаційних табличок, захисних панелей, навігаційних вказівників в приміщенні.Ceiling Bracket забезпечує рішення для підвішування вивісок або інших рекламних матеріалів з кріпленням на стелі.Максимальне навантаження: 15кгСумісний з лесками і трос..

99 грн

Стельове кріплення Ceiling Bracket C01BL сталеве
New

Стельове кріплення Ceiling Auto Grip CS01NI сталеве

Стельове кріплення Ceiling Auto Grip CS01NI - призначене для підвісу рекламних матеріалів, інформаційних табличок, захисних панелей, навігаційних вказівників в приміщенні.Ceiling Bracket забезпечує рішення для підвішування вивісок або інших рекламних матеріалів з кріпленням на стелі.Максимальне навантаження: 15кгСумісний з лесками і т..

223 грн

Акустичина пружина для підвісу Spring 01-NI
New

Акустичина пружина для підвісу Spring 01-NI

Акустична пружина (спіральний анкер) Spring 01-NI - призначений для підвісу акустичних панелей в приміщенні.Artiteq пропонує кілька варіантів акуратного і безпечного підвішування акустичних панелей до стелі. Акустичну спіральну пружину можна прикріпити до чотирьох різних типів гаків Auto Grip для троса.Максимальне навантаження: 15кгСумісний з у..

47 грн

Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)