Політика Конфіденційності

Політика конфіденційності компанії "ArTeq".

Цей документ описує політику конфіденційності для сайту www.arteq.com.ua компанії «Arteq», яка є представником провідних виробників систем галерейної підвіски картин. У цьому документі роз’яснюється, які види інформації можуть бути зібрані і зберігатися на www.arteq.com.ua, та як може використовуватися і надаватися ця інформація.

Збір та використання персональних даних.
 Персональні дані – це відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована.
 Відвідувачу може бути запропоновано ввести персональні дані для цілей реєстрації на www.arteq.com.ua. Після заповнення форми на отримання новин , а також форми зворотного зв’язку, що розміщені  на нашому сайті, вважається, що відвідувач надав згоду на обробку компанії «Arteq»,  своїх персональних та контактних даних. Компанія «Arteq»,  може зберігати інформацію про з'єднання, трафік, дату та час тривалості роботи відвідувача на сайті.

Персональні дані відвідувачів використовуються задля забезпечення обміну інформацією, відносин у сфері реклами та комунікації відповідно до Законів України "Про захист персональних даних", "Про інформацію", "Про рекламу", "Про телекомунікації", "Про підприємництво", "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах", НД ТЗІ 2.5-010-03 "Вимоги до захисту інформації WEB- сторінки від несанкціонованого доступу". 

Персональні дані відвідувачів можуть зберігатися протягом 3 років.
 На Сайті фіксується доменне ім'я або IP-адреса комп'ютера відвідувача, дата доступу, файли (ім'я файлу і URL), код відповіді HTTP та веб-сайт, з якого відвідувач потрапив на www.arteq.com.ua, кількість байт, переданих в ході сесії. 

За допомогою системи Google Analytics збирається статистика про відвідування www.arteq.com.ua , така як сторінки, що відвідуються, кількість переглядів сторінок, інформацію, яка була завантажена, домени інтернет-провайдерів та країни походження відвідувачів, а також адреси веб-сайтів, що були відвідані до та після www.arteq.com.ua, тощо. Жодна з цих дій не пов’язана з відвідувачем особисто та вимірюється тільки у сукупності.
Автоматичний збір і використання інформації: 

В Компанії «Arteq» автоматично збирається і зберігається наступна інформація:
- доменне ім’я, IP-адреса, за допомогою якого ви заходите на www.arteq.com.ua;
 - вид браузера та операційної системи;
 - дата і час відвідування сайту;
 - переглянуті сторінки;
 - якщо Ви перейшли на наш сайт по посиланню з іншого сайту – адреса цього сайту.

Відомості про трафік, який проходить через мережу, електронною поштою, і активність відвідувача в мережі Інтернет на www.arteq.com.ua захищені відповідно до законодавства. Це означає, що співробітники компанії «Arteq» не можуть втручатися в таємницю телекомунікацій. 
Ми маємо право надати будь-яку особисту інформацію відвідувачів www.arteq.com.ua на вимогу правоохоронних органів, за ухвалою/рішенням суду чи в рамках інших законних процедур, або ж на іншу правомірну вимогу вимогу згідно з чинним законодавством України.

 Ми не несемо відповідальності за упущену вигоду, неотриманий прибуток, втрату даних, або будь-які інші збитки відвідувачів www.arteq.com.ua, якщо такі виникли при користуванні сайтом. Відвідувач  використовує даний сайт на власний ризик. У межах, які максимально дозволяє закон, ані компанія «Arteq», ані будь-яка інша сторона, яка залучена до створення, виробництва або обслуговування сайту , не несе відповідальності за пряме, непряме або випадкове пошкодження, які будь-коли завдавалися та які були спричинені тим, що відвідувач мав доступ до сайту, користувався ним або сподівався на нього, навіть якщо відвідувача було попереджено про можливість таких пошкоджень та втрат.

Ми не гарантуємо та не стверджуємо, що використання матеріалу, який надається на www.arteq.com.ua, не зашкодить інтересам третіх осіб. 

Усі права на зміст сайту належать компанії «Arteq» або використовуються за згодою із правовласниками. Даний сайт в цілому, і окремі його елементи охороняються Законом України "Про авторське право і суміжні права", іншими актами чинного законодавства України та міжнародними договорами. 

Відвідувачі www.arteq.com.ua не повинні поширювати, змінювати, передавати, користуватися або використовувати повторно будь-яку інформацію з даного сайту для будь-якої публічної або комерційної мети без письмового дозволу компанії «Arteq». Відвідувачі повинні дотримуватися всіх авторських прав та інших приміток про власність на завантажені та/або копійовані матеріали. Скопійована інформація повинна містити активне гіперпосилання на наш сайт.

При роботі з сайтом відвідувачу не надаються права на інтелектуальну власність ні на сам сайт, ні на його зміст чи на використання будь-яких елементів брендингу або логотипів сайту. 

Якщо Ви відвідуєте даний сайт, то Ви автоматично погоджуєтесь з даною політикою конфіденційності та її умовами. Якщо Ви не погоджуєтесь з даною політикою конфіденційності та її умовами, то Ви маєте залишити www.arteq.com.ua.

Зміна політики конфіденційності:

Відвідувач, користуючись www.arteq.com.ua, прийняв умови цієї політики конфіденційності, враховує та згоден з тим, що дана політика конфіденційності може час від часу змінюватися. Зміни, що вносяться до політики конфіденційності, публікуються на цій сторінці сайту.

У окремих випадках ми залишаємо за собою право публікувати окремі примітки про конфіденційність для певних програм.