Приховані системи підвісу


Приховані системи підвісу

Приховані системи галерейного підвісу картин: системи, які монтуються на стадії ремонту, повністю невидимі в інтер’єрі. Ідеальне дизайнерське рішення для підвісу картин в будь-якому типі приміщення. (наявні в декількох варіаціях, в залежності від способу встановлення: для стелі армстронг, гіпсокартонних стель та стін, декоративного багету та підвісних стель. 

По завершенні монтажних робіт, видимим залишається лише тіньовий шов, в який фіксується підвісна фурнітура у вигляді прозорих лесок або сталевих тросів та гачків для картин. Відтепер профілі тіньового шву стали ще більш досконалими та функціональними.

При використанні наших систем, окрім всіх переваг тіньового шва, Ви отримаєте можливість розміщення та зміни декору в інтер’єрі без нанесення шкоди стінам.

Deco Rail профіль білий 200 см

Deco Rail профіль білий 200 см

Deco Rail - це підвісна система для підвісу картин та настінного декору, яка встановлюється за декоративним багетом. Комбінований профіль тіньового шва для підвісу картин та декору.Основною перевагою системи є її непомітність та функціонал, по всьому периметру системи можна розміщувати картини та змінювати їх без шкоди стінам. По завершенн..

503 грн

Art Strip профіль білий 300 см

Art Strip профіль білий 300 см

Art Strip - це багатофункціональна система галерейного підвісу картин, яка використовується і поєднується з підвісними стелями з використанням бічної панелі. Art Strip включає в себе бічний брусок і профіль для фіксації підвісної стелі, з яким поєднується фурнітура для підвісу картин (лески, гачки) компанії Artiteq.Комбінований профіль тіньового шва..

1 539 грн

Art Strip профіль чорний 300 см

Art Strip профіль чорний 300 см

Art Strip - це багатофункціональна система галерейного підвісу картин, яка використовується і поєднується з підвісними стелями з використанням бічної панелі. Art Strip включає в себе бічний брусок і профіль для фіксації підвісної стелі, з яким поєднується фурнітура для підвісу картин (лески, гачки) компанії Artiteq.Комбінований профіль тін..

1 539 грн

Ceiling Strip профіль білий до армстронгу

Ceiling Strip профіль білий до армстронгу

Ceiling Strip - це багатофункціональна система галерейного підвісу картин, яка використовується і поєднується з підвісними стелями без використання бічної панелі.Комбінований профіль тіньового шва для підвісу картин та декору.Система повністю замінює боковий профіль, який використовується у підвісних стелях, і водночас створює абсолютно невидиму під..

1 129 грн

Shadowline Drywall профіль білий 250 см для гіпсокартону

Shadowline Drywall профіль білий 250 см для гіпсокартону

Shadowline Drywall - це багатофункціональна система галерейного підвісу картин, яка використовується і поєднується з гіпсокартонними стелями і стінами.Комбінований профіль тіньового шва для підвісу картин та декору.Система повністю замінює боковий профіль для гіпсокартону, який використовується при монтажі гіпсокартонних стель і стін, і водночас ств..

1 140 грн

Shadowline Masonry профіль білий 250 см для гіпсокартонної стелі

Shadowline Masonry профіль білий 250 см для гіпсокартонної стелі

Профіль Shadowline Masonry для капітальних стін встановлюється на капітальну стіну в процесі будівельних або ремонтних робіт. Як і у випадку з профілем Shadowline для гіпсокартону, всі елементи підвісної системи під час монтажних робіт ховаються під гіпсокартонними панелями і стають абсолютно непомітними, при цьому зберігаючи всі переваги підвісних ..

1 117 грн

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)