Приховані системи підвісу


Приховані системи підвісу

Приховані системи галерейного підвісу картин: системи, які монтуються на стадії ремонту, повністю невидимі в інтер’єрі. Ідеальне дизайнерське рішення для підвісу картин в будь-якому типі приміщення. (наявні в декількох варіаціях, в залежності від способу встановлення: для стелі армстронг, гіпсокартонних стель та стін, декоративного багету та підвісних стель.

Deco Rail профіль білий 200 см

Deco Rail профіль білий 200 см

Deco Rail - це підвісна система для підвісу картин та настінного декору, яка встановлюється за декоративним багетом. Основною перевагою системи є її непомітність та функціонал, по всьому периметру системи можна розміщувати картини та змінювати їх без шкоди стінам. По завершенні монтажних робіт, видимим залишається лише один елемент - це не..

503 грн

Art Strip профіль білий 300 см

Art Strip профіль білий 300 см

Art Strip - це багатофункціональна система галерейного підвісу картин, яка використовується і поєднується з підвісними стелями з використанням бічної панелі. Art Strip включає в себе бічний брусок і профіль для фіксації підвісної стелі, з яким поєднується фурнітура для підвісу картин (лески, гачки) компанії Artiteq.Система повністю бокову планку, як..

1 539 грн

Art Strip профіль чорний 300 см

Art Strip профіль чорний 300 см

Art Strip - це багатофункціональна система галерейного підвісу картин, яка використовується і поєднується з підвісними стелями з використанням бічної панелі. Art Strip включає в себе бічний брусок і профіль для фіксації підвісної стелі, з яким поєднується фурнітура для підвісу картин (лески, гачки) компанії Artiteq.Система повністю бокову ..

1 539 грн

Ceiling Strip профіль білий до армстронгу

Ceiling Strip профіль білий до армстронгу

Ceiling Strip - це багатофункціональна система галерейного підвісу картин, яка використовується і поєднується з підвісними стелями без використання бічної панелі.Система повністю замінює кутовий профіль, який використовується у підвісних стелях, і водночас створює абсолютно невидиму підвісну систему для картин. По завершенні монтажних робіт, видимим..

1 129 грн

Shadowline Drywall профіль білий 250 см для гіпсокартону

Shadowline Drywall профіль білий 250 см для гіпсокартону

Shadowline Drywall - це багатофункціональна система галерейного підвісу картин, яка використовується і поєднується з гіпсокартонними стелями і стінами.Система повністю замінює кутовий профіль для гіпсокартону, який використовується при монтажі гіпсокартонних стель і стін, і водночас створює абсолютно невидиму підвісну систему для картин. По завершен..

1 140 грн

Shadowline Masonry профіль білий 250 см для гіпсокартонної стелі

Shadowline Masonry профіль білий 250 см для гіпсокартонної стелі

Профіль Shadowline Masonry для капітальних стін встановлюється на капітальну стіну в процесі будівельних або ремонтних робіт. Як і у випадку з профілем Shadowline для гіпсокартону, всі елементи підвісної системи під час монтажних робіт ховаються під гіпсокартонними панелями і стають абсолютно непомітними, при цьому зберігаючи всі переваги підвісних ..

1 117 грн

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)