Самозажимні гачки


Самозажимні гачки

Автоматичні (самозажимні) гачки - це професійний варіант гачків для підвісу картин, ідеально підходить для виставкових залів, в яких часто змінюються експозиції.
Автоматичні гачки дуже зручні у користуванні, оскільки зміна картини займе кілька секунд (в порівнянні з різьбовими гачками), потрібна висота підвісу регулюється за кілька секунд за рахунок фіксатора, який розміщений безпосередньо на гачку.
Кулькові фіксатори забезпечують максимальний срок служби лески, не залишаючи на ній жодних слідів.
Самозажимні гачки сумісні з усіма лесками і тросами товщиною 1 та 2мм

* Рама або будь-який інший настінний декор завжди буде висіти стійкіше, якщо використовувати два гачки в поєднанні з лесками або тросами.
 У магазині Arteq Ви зможете купити гачки для підвісу картин, які відповідають Вашим вимогам.

Гачок Micro Grip 1мм  до 10 кг

Гачок Micro Grip 1мм до 10 кг

Гачок Micro Grip до 10кг - професійний гачок призначений для підвісу важких картин та інших предметів настінного декору.Кулькові фіксатори забезпечують максимальний термін служби волосіні, не залишаючи на ній ніяких слідів.Максимальне навантаження: 10кгСумісний з волосінями і тросами діаметром: 1 ммМеханізм фіксації: автоматичний (на потрібній висот..

115 грн

Гачок Micro Grip 2мм до 20 кг

Гачок Micro Grip 2мм до 20 кг

Гачок Micro Grip до 20кг - професійний гачок призначений для підвісу важких картин та інших предметів настінного декору.Кулькові фіксатори забезпечують максимальний термін служби волосіні, не залишаючи на ній ніяких слідів.Максимальне навантаження: 20кгСумісний з волосінями і тросами діаметром: 2 ммМеханізм фіксації: автоматичний (на потрібній висот..

130 грн

Гачок Micro Grip Lock 2мм  до 20 кг

Гачок Micro Grip Lock 2мм до 20 кг

Гачок Micro Grip Lock до 20кг - професійний гачок призначений для підвісу важких картин та інших предметів настінного декору.Кулькові фіксатори забезпечують максимальний термін служби волосіні, не залишаючи на ній ніяких слідів.Максимальне навантаження: 20кгСумісний з волосінями і тросами діаметром: 2 ммМеханізм фі..

170 грн

Гачок Frame Hanger
New

Гачок Frame Hanger 1мм до 10 кг

Гачок Frame Hanger 10кг - професійний гачок призначений для підвісу важких картин та інших предметів настінного декору.Кулькові фіксатори забезпечують максимальний термін служби волосіні, не залишаючи на ній ніяких слідів.Максимальне навантаження: 10кгСумісний з волосінями і тросами діаметром: 1 ммМеханізм фіксації: авт..

174 грн

Гачок Frame Hanger 2мм  до 15 кг
New

Гачок Frame Hanger 2мм до 15 кг

Гачок Frame Hanger 15кг - професійний гачок призначений для підвісу важких картин та інших предметів настінного декору.Кулькові фіксатори забезпечують максимальний термін служби волосіні, не залишаючи на ній ніяких слідів.Максимальне навантаження: 15кгСумісний з волосінями і тросами діаметром: 2 ммМеханізм фіксації: авт..

163 грн

Гачок H10 2мм до 4 кг
New

Гачок H10 2мм до 4 кг

Гачок-пружина H10 до 4кг - професійний гачок призначений для підвісу неважких картин та інших предметів настінного декору. Завдяки пружинному механізму цей гачок легко регулювати, навіть якщо він вже прикріплений до лески. Максимальне навантаження: 4кгСумісний з лесками і тросами діаметром: 2 ммМеханізм фіксації: пружин..

35 грн

Гачок Ratchet 2мм до 15 кг

Гачок Ratchet 2мм до 15 кг

Гачок Ratchet до 15кг - професійний гачок призначений для підвісу важких картин та інших предметів настінного декору.Кулькові фіксатори забезпечують максимальний термін служби волосіні, не залишаючи на ній ніяких слідів.Максимальне навантаження: 15кгСумісний з волосінями і тросами діаметром: 2 ммМеханізм фіксації: ..

115 грн

Гачок Ratchet Loqqer 2мм до 15 кг

Гачок Ratchet Loqqer 2мм до 15 кг

Гачок Ratchet Loqqer до 15кг - професійний гачок призначений для підвісу важких картин та інших предметів настінного декору.Кулькові фіксатори забезпечують максимальний термін служби волосіні, не залишаючи на ній ніяких слідів.Максимальне навантаження: 15кгСумісний з волосінями і тросами діаметром: 2 ммМеханізм фіксації..

189 грн

Гачок H100 2мм до 20 кг

Гачок H100 2мм до 20 кг

Гачок H100 до 20кг - професійний гачок призначений для підвісу важких картин та інших предметів настінного декору.Кулькові фіксатори забезпечують максимальний термін служби волосіні, не залишаючи на ній ніяких слідів.Максимальне навантаження: 20кгСумісний з волосінями і тросами діаметром: 2 ммМеханізм фіксації: авт..

202 грн

Гачок H100 Safe 2мм до 20 кг

Гачок H100 Safe 2мм до 20 кг

Гачок H100 Safe до 20кг - професійний гачок призначений для підвісу важких картин та інших предметів настінного декору.Кулькові фіксатори забезпечують максимальний термін служби волосіні, не залишаючи на ній ніяких слідів.Максимальне навантаження: 20кгСумісний з волосінями і тросами діаметром: 2 ммМеханізм фіксації:&nbs..

246 грн

Крючок H300 set 2мм до 10 кг

Крючок H300 set 2мм до 10 кг

Комплект гачків Н300 - призначений для підвісу рекламних матеріалів, інформаційних табличок, захисних панелей, навігаційних вказівників в приміщенні.У комплект входить 4 гачка.Сумісний з волосінями і тросами діаметром: 2 ммМеханізм фіксації: автоматичний (на потрібній висоті фіксуються натисканням на фіксатор, який розміщений на гачку)...

562 грн

Комплект Whiteboard Hanging Set

Комплект Whiteboard Hanging Set

Вайтборд часто використовуваний інструмент для презентації. З допомогою комплекту Whiteboard Hanging Set вайтборди можна кріпити на все підвісні системи, які представлені в нашому магазині...

803 грн

Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)