Різьбові гачки


Різьбові гачки

Різьбові гачки - це бюджетний варіант гачків для підвісу легких картин. 
Механізм роботи різьбових гачків наступний: на потрібній висоті закручуються в леску / трос за допомогою гвинта, розташованого безпосередньо на гачку) 
Різьбові гачки для підвісу картин сумісні з лесками / тросами діаметром 2мм. 

* Рама або будь-який інший настінний декор завжди буде висіти стійкіше, якщо використовувати два гачки в поєднанні з лесками або тросами. 
У магазині Arteq Ви зможете купити гачки для підвісу картин, які відповідають Вашим вимогам.

Гачок Clip Hook 2мм до 2 кг
New

Гачок Clip Hook 2мм до 2 кг

Гачок Clip Hook 2мм до 2 кг - класичний і бюджетний гачок призначений для підвісу легких картин та інших предметів настінного декору.Максимальне навантаження: 2кгСумісний з лесками і тросами діаметром: 2 ммМеханізм фіксації: різьбовий (на потрібній висоті закручуються в леску/трос за допомогою гвинта, розташованого безпосередньо на гачку)* Рама..

30 грн

Гачок H30 2мм до 3 кг

Гачок H30 2мм до 3 кг

Гачок H30 до 3 кг - класичний і бюджетний гачок призначений для підвісу легких картин та інших предметів настінного декору.Максимальне навантаження: 3кгСумісний з лесками і тросами діаметром: 2 ммМеханізм фіксації: різьбовий (на потрібній висоті закручуються в леску/трос за допомогою гвинта, розташованого безпосередньо ..

59 грн

Гачок Mini 2мм до 4 кг

Гачок Mini 2мм до 4 кг

Гачок Mini до 4кг - класичний і бюджетний гачок призначений для підвісу легких картин та інших предметів настінного декору.Максимальне навантаження: 4кгСумісний з лесками і тросами діаметром: 2 ммМеханізм фіксації: різьбовий (на потрібній висоті закручуються в леску/трос за допомогою гвинта, розташованого безпосередньо на гачку)* Рама або будь-який ..

30 грн

Гачок H50 2мм до 5 кг

Гачок H50 2мм до 5 кг

Гачок H50 до 5кг - класичний і бюджетний гачок призначений для підвісу легких картин та інших предметів настінного декору.Максимальне навантаження: 5кгСумісний з лесками і тросами діаметром: 2 ммМеханізм фіксації: різьбовий (на потрібній висоті закручуються в леску/трос за допомогою гвинта, розташованого безпосеред..

60 грн

Гачок Heavy 2мм до 7 кг

Гачок Heavy 2мм до 7 кг

Гачок Heavy до 7кг - класичний і бюджетний гачок призначений для підвісу легких картин та інших предметів настінного декору.Максимальне навантаження: 7кгСумісний з лесками і тросами діаметром: 2 ммМеханізм фіксації: різьбовий (на потрібній висоті закручуються в леску/трос за допомогою гвинта, розташованого безпосер..

63 грн

Гачок Heavy Brass 2мм до 7 кг

Гачок Heavy Brass 2мм до 7 кг

Гачок Heavy Brass до 7кг - класичний і бюджетний гачок призначений для підвісу легких картин та інших предметів настінного декору.Максимальне навантаження: 7кгСумісний з лесками і тросами діаметром: 2 ммМеханізм фіксації: різьбовий (на потрібній висоті закручуються в леску/трос за допомогою гвинта, розташованого бе..

63 грн

Гачок Alum 2мм до 10 кг

Гачок Alum 2мм до 10 кг

Гачок Alum 2мм до 10 кг - класичний і бюджетний гачок призначений для підвісу легких картин та інших предметів настінного декору.Максимальне навантаження: 10кгСумісний з лесками і тросами діаметром: 2 ммМеханізм фіксації: різьбовий (на потрібній висоті закручуються в леску/трос за допомогою гвинта, розташованого безпосе..

44 грн

Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)