Гачки для картин та вивісок


Гачки для картин та вивісок

Компанія Arteq пропонує широкий вибір гачків для підвісу картин в поєднанні з підвісними лесками/тросами та профільними системами.
По типу фіксації, що на нашу думку, є найважливішим критерієм при виборі комплектуючих для підвісу картин, гачки поділяються на 2 типи:

  • Різьбові гачки (на потрібній висоті закручуються в леску / трос за допомогою гвинта, розташованого безпосередньо на гачку)
  • Автоматичні гачки (самозажимні - на потрібній висоті фіксуються натиском на фіксатор, який розміщений на гачку).

Гачки витримують навантаження від 4 до 20кг, що дозволяє підвішувати досить важкі картини та елементи настінного декору. Максимальне навантаження визначається при коректній комбінації товарів (гачка, лески та профілю). Мається на увазі, що максимальне навантаження визначається з товару, який витримує найменшу вагу. Приклад правильного використання зображено в FAQ)
Також Ви можете придбати гачки для підвісу рекламних вивісок, плакатів та інформаційних матеріалів.
* Рама або будь-який інший настінний декор завжди буде висіти стійкіше, якщо використовувати дві гачки в поєднанні з лесками або тросами.
У магазині Arteq Ви зможете купити гачки для підвісу картин, який відповідає Вашим вимогам.

Показати всі опис
Гачок Clip Hook 2мм до 2 кг
New

Гачок Clip Hook 2мм до 2 кг

Гачок Clip Hook 2мм до 2 кг - класичний і бюджетний гачок призначений для підвісу легких картин та інших предметів настінного декору.Максимальне навантаження: 2кгСумісний з лесками і тросами діаметром: 2 ммМеханізм фіксації: різьбовий (на потрібній висоті закручуються в леску/трос за допомогою гвинта, розташованого безпосередньо на гачку)* Рама..

30 грн

Гачок H30 2мм до 3 кг

Гачок H30 2мм до 3 кг

Гачок H30 до 3 кг - класичний і бюджетний гачок призначений для підвісу легких картин та інших предметів настінного декору.Максимальне навантаження: 3кгСумісний з лесками і тросами діаметром: 2 ммМеханізм фіксації: різьбовий (на потрібній висоті закручуються в леску/трос за допомогою гвинта, розташованого безпосередньо ..

59 грн

Гачок Mini 2мм до 4 кг

Гачок Mini 2мм до 4 кг

Гачок Mini до 4кг - класичний і бюджетний гачок призначений для підвісу легких картин та інших предметів настінного декору.Максимальне навантаження: 4кгСумісний з лесками і тросами діаметром: 2 ммМеханізм фіксації: різьбовий (на потрібній висоті закручуються в леску/трос за допомогою гвинта, розташованого безпосередньо на гачку)* Рама або будь-який ..

30 грн

Гачок H50 2мм до 5 кг

Гачок H50 2мм до 5 кг

Гачок H50 до 5кг - класичний і бюджетний гачок призначений для підвісу легких картин та інших предметів настінного декору.Максимальне навантаження: 5кгСумісний з лесками і тросами діаметром: 2 ммМеханізм фіксації: різьбовий (на потрібній висоті закручуються в леску/трос за допомогою гвинта, розташованого безпосеред..

60 грн

Гачок Heavy 2мм до 7 кг

Гачок Heavy 2мм до 7 кг

Гачок Heavy до 7кг - класичний і бюджетний гачок призначений для підвісу легких картин та інших предметів настінного декору.Максимальне навантаження: 7кгСумісний з лесками і тросами діаметром: 2 ммМеханізм фіксації: різьбовий (на потрібній висоті закручуються в леску/трос за допомогою гвинта, розташованого безпосер..

63 грн

Гачок Heavy Brass 2мм до 7 кг

Гачок Heavy Brass 2мм до 7 кг

Гачок Heavy Brass до 7кг - класичний і бюджетний гачок призначений для підвісу легких картин та інших предметів настінного декору.Максимальне навантаження: 7кгСумісний з лесками і тросами діаметром: 2 ммМеханізм фіксації: різьбовий (на потрібній висоті закручуються в леску/трос за допомогою гвинта, розташованого бе..

63 грн

Гачок Alum 2мм до 10 кг

Гачок Alum 2мм до 10 кг

Гачок Alum 2мм до 10 кг - класичний і бюджетний гачок призначений для підвісу легких картин та інших предметів настінного декору.Максимальне навантаження: 10кгСумісний з лесками і тросами діаметром: 2 ммМеханізм фіксації: різьбовий (на потрібній висоті закручуються в леску/трос за допомогою гвинта, розташованого безпосе..

44 грн

Гачок Micro Grip 1мм  до 10 кг

Гачок Micro Grip 1мм до 10 кг

Гачок Micro Grip до 10кг - професійний гачок призначений для підвісу важких картин та інших предметів настінного декору.Кулькові фіксатори забезпечують максимальний термін служби волосіні, не залишаючи на ній ніяких слідів.Максимальне навантаження: 10кгСумісний з волосінями і тросами діаметром: 1 ммМеханізм фіксації: автоматичний (на потрібній висот..

115 грн

Гачок Micro Grip 2мм до 20 кг

Гачок Micro Grip 2мм до 20 кг

Гачок Micro Grip до 20кг - професійний гачок призначений для підвісу важких картин та інших предметів настінного декору.Кулькові фіксатори забезпечують максимальний термін служби волосіні, не залишаючи на ній ніяких слідів.Максимальне навантаження: 20кгСумісний з волосінями і тросами діаметром: 2 ммМеханізм фіксації: автоматичний (на потрібній висот..

130 грн

Гачок Micro Grip Lock 2мм  до 20 кг

Гачок Micro Grip Lock 2мм до 20 кг

Гачок Micro Grip Lock до 20кг - професійний гачок призначений для підвісу важких картин та інших предметів настінного декору.Кулькові фіксатори забезпечують максимальний термін служби волосіні, не залишаючи на ній ніяких слідів.Максимальне навантаження: 20кгСумісний з волосінями і тросами діаметром: 2 ммМеханізм фі..

170 грн

Гачок Frame Hanger
New

Гачок Frame Hanger 1мм до 10 кг

Гачок Frame Hanger 10кг - професійний гачок призначений для підвісу важких картин та інших предметів настінного декору.Кулькові фіксатори забезпечують максимальний термін служби волосіні, не залишаючи на ній ніяких слідів.Максимальне навантаження: 10кгСумісний з волосінями і тросами діаметром: 1 ммМеханізм фіксації: авт..

174 грн

Гачок Frame Hanger 2мм  до 15 кг
New

Гачок Frame Hanger 2мм до 15 кг

Гачок Frame Hanger 15кг - професійний гачок призначений для підвісу важких картин та інших предметів настінного декору.Кулькові фіксатори забезпечують максимальний термін служби волосіні, не залишаючи на ній ніяких слідів.Максимальне навантаження: 15кгСумісний з волосінями і тросами діаметром: 2 ммМеханізм фіксації: авт..

163 грн

Гачок H10 2мм до 4 кг
New

Гачок H10 2мм до 4 кг

Гачок-пружина H10 до 4кг - професійний гачок призначений для підвісу неважких картин та інших предметів настінного декору. Завдяки пружинному механізму цей гачок легко регулювати, навіть якщо він вже прикріплений до лески. Максимальне навантаження: 4кгСумісний з лесками і тросами діаметром: 2 ммМеханізм фіксації: пружин..

35 грн

Гачок Ratchet 2мм до 15 кг

Гачок Ratchet 2мм до 15 кг

Гачок Ratchet до 15кг - професійний гачок призначений для підвісу важких картин та інших предметів настінного декору.Кулькові фіксатори забезпечують максимальний термін служби волосіні, не залишаючи на ній ніяких слідів.Максимальне навантаження: 15кгСумісний з волосінями і тросами діаметром: 2 ммМеханізм фіксації: ..

115 грн

Гачок Ratchet Loqqer 2мм до 15 кг

Гачок Ratchet Loqqer 2мм до 15 кг

Гачок Ratchet Loqqer до 15кг - професійний гачок призначений для підвісу важких картин та інших предметів настінного декору.Кулькові фіксатори забезпечують максимальний термін служби волосіні, не залишаючи на ній ніяких слідів.Максимальне навантаження: 15кгСумісний з волосінями і тросами діаметром: 2 ммМеханізм фіксації..

189 грн

Гачок H100 2мм до 20 кг

Гачок H100 2мм до 20 кг

Гачок H100 до 20кг - професійний гачок призначений для підвісу важких картин та інших предметів настінного декору.Кулькові фіксатори забезпечують максимальний термін служби волосіні, не залишаючи на ній ніяких слідів.Максимальне навантаження: 20кгСумісний з волосінями і тросами діаметром: 2 ммМеханізм фіксації: авт..

202 грн

Гачок H100 Safe 2мм до 20 кг

Гачок H100 Safe 2мм до 20 кг

Гачок H100 Safe до 20кг - професійний гачок призначений для підвісу важких картин та інших предметів настінного декору.Кулькові фіксатори забезпечують максимальний термін служби волосіні, не залишаючи на ній ніяких слідів.Максимальне навантаження: 20кгСумісний з волосінями і тросами діаметром: 2 ммМеханізм фіксації:&nbs..

246 грн

Крючок H300 set 2мм до 10 кг

Крючок H300 set 2мм до 10 кг

Комплект гачків Н300 - призначений для підвісу рекламних матеріалів, інформаційних табличок, захисних панелей, навігаційних вказівників в приміщенні.У комплект входить 4 гачка.Сумісний з волосінями і тросами діаметром: 2 ммМеханізм фіксації: автоматичний (на потрібній висоті фіксуються натисканням на фіксатор, який розміщений на гачку)...

562 грн

Гачок для підвісу вивісок Auto Grip 1,2mm ST02NI
New

Гачок для підвісу вивісок Auto Grip 1,2mm ST02NI

Гачок Auto Grip 1,2mm ST01NI - призначений для підвісу рекламних матеріалів, інформаційних табличок, захисних панелей, навігаційних вказівників в приміщенні.Auto Grip забезпечує рішення для підвішування вивісок або інших рекламних матеріалів з кріпленням на стелі.Максимальне навантаження: 15кгСумісний з лесками і тросами діаметром 1,2 ммКомплектуючі..

172 грн

Гачок для підвісу вивісок Auto Grip 1,2mm ST01BL
New

Гачок для підвісу вивісок Auto Grip 1,2mm ST01NI

Гачок Auto Grip 1,2mm ST01NI - призначений для підвісу рекламних матеріалів, інформаційних табличок, захисних панелей, навігаційних вказівників в приміщенні.Auto Grip забезпечує рішення для підвішування вивісок або інших рекламних матеріалів з кріпленням на стелі.Максимальне навантаження: 15кгСумісний з лесками і тросами діаметром 1,2 ммКомплектуючі..

172 грн

Гачок для підвісу вивісок Auto Grip Clamp 1,2mm STC01NI
New

Гачок для підвісу вивісок Auto Grip Clamp 1,2mm STC01NI

Гачок Auto Grip Clamp1,2mm ST301NI - призначений для підвісу рекламних матеріалів, інформаційних табличок, захисних панелей, навігаційних вказівників в приміщенні.Auto Grip Clamp забезпечує рішення для підвішування вивісок або інших рекламних матеріалів з кріпленням на стелі.Максимальне навантаження: 15кгСумісний з лесками і тросами діаметром 1,2 мм..

203 грн

Гачок для підвісу вивісок Auto Grip Lock 1,2mm ST03NI
New

Гачок для підвісу вивісок Auto Grip Lock 1,2mm ST03NI

Гачок Auto Grip Lock 1,2mm ST03NI - призначений для підвісу рекламних матеріалів, інформаційних табличок, захисних панелей, навігаційних вказівників в приміщенні.Auto Grip Lock забезпечує рішення для підвішування вивісок або інших рекламних матеріалів з кріпленням на стелі.Максимальне навантаження: 15кгСумісний з лесками і тросами діаметром 1,2..

222 грн

Гачок для підвісу вивісок Auto Grip 1,2mm ST01BL
New

Гачок для підвісу вивісок Auto Grip 1,2mm ST01BL

Гачок Auto Grip 1,2mm ST01BL - призначений для підвісу рекламних матеріалів, інформаційних табличок, захисних панелей, навігаційних вказівників в приміщенні.Auto Grip забезпечує рішення для підвішування вивісок або інших рекламних матеріалів з кріпленням на стелі.Максимальне навантаження: 15кгСумісний з лесками і тросами діаметром 1,2 ммКомплектуючі..

249 грн

Гачок для стержня 4х4 до 40кг

Гачок для стержня 4х4 до 40кг

Гачок для підвісу дуже важких і габаритних картин та інших предметів настінного декору.Сумісні зі стержнями розміром 4х4мм.Використовуються разом з підвісною системою підвіски картин відкритого типу (Classic Rail або R30)Максимальне навантаження на гачки такого типу становить 100кг!..

89 грн

Показано з 1 по 24 із 25 (всього 2 сторінок)