Оформлення офісів


При проектуванні офісів за проектом або після ремонту важливо продумати на декілька кроків вперед. Якими властивостями повинна володіти кімната і як ми можемо зробити цю кімнату практичною та стильною?
Як можна підвішати фотографії, дошки оголошень, банери, макети та витвори мистецтва на стіни, не пошкоджуючи їх? Це починається з правильних знань та вибору.ЛЕГКІСТЬ, ГНУЧКІСТЬ ТА СТІЙКІСТЬ
Дизайн нового офісу буде успішним лише тоді, коли (кінцевий) користувач матиме приємні відчуття під час роботи там. Як цього можна досягти? Забезпечивши повне задоволення потреб користувача. Це звучить просто! Це величезна перевага, коли офіс спроектований таким чином, що гнучкість і простота створюються для (кінцевого) користувача.

Хороша підвісна система необхідна для демонстрації мистецтва та надання приміщенням стильного вигляду. Система полягає не лише в підвішуванні: професійна система оживляє це місце, тоді як сама залишається майже непомітною. Це дає можливість дуже легко створити інший дизайн і, отже, новий вигляд офісного приміщення.

Те, що робить підвісну систему настільки цікавою для офісів та компаній, це те, що вона ідеально вписується в дизайн приміщення за рахунок лаконічного вигляду. Одноразові інвестиції в підвісну систему приносять багато переваг. Враховуйте легкість, безпеку та гнучкість при зміні декору та ще важливіше: збереження стін, оскільки вони більше не будуть пошкоджені.


АЛЕ ЯКА СИСТЕМА Є ПРАВИЛЬНОЮ?
Перш ніж приймати рішення про тип підвісної системи, слід з’ясувати, чи можна встановлювати рейки на стіні чи стелі. Якщо в будівлі проводяться ремонтні роботи із наявними стінами та стелями, то підвісна система Click Rail або Top Rail є хорошим рішенням. У цьому випадку рейка Click Rail або Contour Rail кріпиться до стіни,а Top Rail та Up Rail до стелі. 

У нових будівельних проектах є кілька рішень, які можна запровадити ще на етапі ремонту; ці рішення - це інтегровані системи підвішування зображень.Приховані системи підвісу зображень вбудовані одночасно із встановленням стін та стелі. Вибір прихованих підвісних систем пропонує значні довгострокові переваги для кінцевого споживача: простота використання, гнучкість та відсутність пошкоджених стін. Прихована система допомагає створити дуже спокійний та професійний вигляд.


ЯК СЛІД ВІШАТИ РАМКУ, КАРТИНУ ЧИ ІНШУ ПРИКРАСУ СТІНИ?
Також важливо визначити вагу декору, які потрібно повісити на стіни. Залежно від ваги повинні використовуватися системи та підвісні лески чи троси та гачки з правильною ваговою здатністю.
Можна вибрати металевий трос або прозору леску товщиною 1 або 2 мм. Перевага лесок полягає в тому, що вони майже непомітні, а тросів у тому, що вони витримують більше навантаження і також виглядають стильно в приміщенні.

Залежно від ваги рами, малюнка або прикраси стіни, яку потрібно повісити на стіну, можна вибрати відповідний підвісний гачок. Асортимент підвісних гачків включає гачки, що можуть витримати навантаження від 4 до 20 кг. Наприклад, є запатентовані гачки для автоматичного кріплення  та різьбові гачки, що вимагають ручного кріплення на леску. Максимальне навантаження гачка гарантується лише в тому випадку, якщо рама / полотно правильно підвішені до гачка.

Вага рами, малюнка або оздоблення стіни визначає вибір гачка та лески в поєднанні з максимальним навантаженням на один метр профілю. Профіль Click Rail має максимальну вантажопідйомність 30 кг на метр. Click Rail Pro має навантаження 50 кг на метр.
Для Top Rail та інших систем підвішування зображень становить 20 кг на метр.Рамка або картинка завжди будуть висіти стійкіше, якщо використовуються 2 лески чи троси та 2 гачки. Звичайно, картину можна також підвісити одним тросом і гачком який витримує більше навантаження.