Тренд чорного кольору в інтер'єріЧерез коронакризу всі ми проводили більше часу вдома, що призвело до того що всі почали масово прикрашати або робити косметичний ремонт в наших будинках ! Якщо ми частіше буваємо вдома, чому б нам не опинитися в середовищі, яке нам дійсно подобається? Яскравою тенденцією домашнього декору є чорний колір в інтер'єрі, колір, який в останні роки набув популярності та залишається в тренді сьогодні! З одного боку, чорний колір може бути надзвичайно домінуючим кольором, але з іншого боку, він може бути дуже скромним. Це залежить від того, як ви поєднуєте колір у своєму інтер'єрі.За допомогою підвісних систем Ви можете стильно і безпечно розвішувати картини, фоторамки або інші прикраси на стінах. Наша Click Rail - це гнучка підвісна система, яку потрібно повісити на стіну тільки один раз, і ця система доступна в повністю чорному кольорі. Сміливо приєднуйтесь до цієї тенденції та поєднуйте свій чорний інтер'єр з чорним Click Rail.


Ви самі вирішуєте, де і як високо чи низько буде висіти прикраса на стіні.
Переваги:
- Зручність використання завдяки одноразовій установці
- Багатофункціональність завдяки безлічі можливостей прикраси стін
- Гнучкість, що дозволяє легко і швидко повісити настінні прикраси
- Притисніть до стелі, прикріпивши рейку до стіни навпроти стелі. Розвішувати настінні прикраси та оформляти стіни можна різними способами.
Дозвольте нам надихнути вас безліччю варіантів для кожної кімнати в вашому домі..Джерело: https://www.artiteq.com/en/black-trend-interior/


Рекомендовані товари