Внесіть природу у свій дім


Кімнатні рослини сьогодні дуже важливі!Ви бачите їх скрізь: в офісі, у ресторанах, улюбленій кав'ярні, у будинках людей, скрізь! Окрім того, що рослини чудово виглядають у будинках та інтер’єрах, доведено, що кімнатні рослини позитивно впливають на наше здоров’я. Чи знали ви, що рослини очищають повітря та покращують його якість у вашому домі?Тенденція міських джунглів!
Тенденція міських джунглів - це нескінченна тенденція домашнього декору, яка виникла внаслідок ботанічного інтер’єру. Чим більше рослин у вашому домі, тим краще. Перетворіть свій будинок у прекрасні міські джунглі, де рослини є центральним декором вашої вітальні.
Поєднуйте їх із багатьма різними відтінками зеленого. Наприклад, поєднуйте свої рослини із зеленою стіною, шпалерами, природними матеріалами, але їх також можна поєднувати з рослинними принтами на аксесуарах, таких як декоративні подушки.


Тенденція природних стихій!
Завдяки цій тенденції привнесіть у свій будинок природу з різними природними елементами. Створіть власні міні-джунглі, декоруючи будинок різні типи рослин.
Потім поєднуйте їх із теплими кольорами, округлими формами та природними матеріалами.Завдяки цій тенденції ви не тільки створюєте приємну атмосферу, але й створюєте певне відчуття спокою так само, як це робить природа.


Рослини є важливими елементами домашнього декору. Традиційно рослини часто розташовують у певних зонах кімнати,  на підвіконні або ж на різних підвищеннях у кімнаті. Але, ми пропонуємо новий спосіб кріплення ваших вазонів у будинку .
Таким чином вони стають головним декором, привертаючи всю увагу на себе! Ми представляємо у своєму асортименті абсолютно новий продукт - . Привабливий, модний горщик для рослин, доступний у білому та зеленому кольорі, який Ви можете встановити на стіні в поєднанні з нашими підвісними системами (які вимагають одноразового кріплення). Це дозволяє створити власні міські джунглі або власне природне середовище в приміщенні!


Ви вирішуєте, де і наскільки високо або низько будуть висіти Ваші рослини. Ви зберігаєте гнучкість у будь-який час, щоб облаштувати стіни так, щоб відповідати Вашим побажанням на той час. Ви також можете поєднувати підвісний вазон Botaniq з іншими прикрасами для стін. Подумайте, наприклад, про різні природні елементи, з якими ви могли б це поєднувати! Тому стилізуйте та оздоблюйте кімнату рослинами як завгодно!
Підвісний вазон Botaniq слід використовувати у поєднанні з нашою підвісною системою для картин.
Які переваги має ця система:
✔Зручний, в зв'язку з одноразовим монтажем
✔ Багатофункціональний, через багато можливостей прикрасити стіни
✔ Гнучкий, що дозволяє легко і швидко повісити настінні прикраси


Окрім підвісного вазона Botaniq, у нас є ще два варіанти підвішування ваших рослин. Перегляньте наші фотографії з різними варіантами, які надихнуть вас під час створення власного куточка рослин.

Loop Maker  є невеликим, але корисним аксесуаром , який замінює гак. Всього за кілька кроків Ви можете легко і швидко створити петлю, на якій Ви зможете повісити свої горщики для рослин. Легко відрегулюйте свої горщики для рослин до необхідної висоти.

Twister Hook замінює леску і гачок повністю. Його легко змонтувати у профіль, і зручно переміщувати вазони з рослинами.

Джерело: https://www.artiteq.com/en/bring-nature-into-your-home/