У вас є запитання щодо продукту нашої компанії? Нижче Ви знайдете поширені запитання. У разі, якщо Ви не можете знайти там відповідь, будь ласка, зв'яжіться з нами за номером телефону: +38 096 736 37 38 або за електронною поштою arteq.manager@gmail.com

Ви можете зробити замовлення на сайті або в телефонному режимі за одним з номерів, вказаних нижче:
+38 098 019 92 70
+38 096 736 37 38


Години роботи:
пн-пт: з 09:00 до 18:00
сб-нд: вихідний

ДОСТАВКА:
Ви можете обрати один з способів доставки при замовленні в нашому інтернет магазині:
- Самовивіз з магазину в м. Львів, по вул. М. Коперника, 17 і вул. Городоцька, 288;
- Кур'єрська служба Нова Пошта;
- Доставка в межах м. Львів;
- Також Ви можете придбати товар в одній з торг. точок нашої компанії (див. вкладку "карта представництв").


ОПЛАТА:
Доступні способи оплати при замовленні в нашому інтернет-магазині:
- Безготівковий рахунок;
- Карта ПриватБанку;
- Накладений платіж;
- При самовивозі.

Наші підвісні системи можна кріпити до всіх звичайних типів стін (наприклад, бетон, цегла, цегла з вапняком, штукатурка, гіпсокартонні стіни, дерево тощо). 

Навантаження залежить також від загальної міцності та конструкції самої стіни. При монтажі підвісної системи на стінах з менш міцною конструкцією, бажано не використовувати повністю максимальне навантаження системи. 

Для деяких дуже незвичайних стін можуть знадобитися інші, більш специфічні монтажні матеріали. Якщо ви сумніваєтеся, зверніться за порадою до будівельника, кваліфікованого майстра або у місцевий господарський магазин.

Ви можете позначити отвори, використовуючи кріплення Click & Connect як шаблон. 

Кріплення сконструйовані таким чином, що гвинти можна вставляти по діагоналі до кута 10°, після чого рейку можна закріпити на стелі. Якщо цей кут занадто малий або ви хочете свердлити під більш прямим кутом, ми рекомендуємо вам використовувати довшу дриль або спеціальну дриль з компактною головкою.Рами, підвішені на лесці чи тросі, завжди трохи нахилені вперед. Можливо, ви бачили це в музеях, де це робиться навмисно, щоб запобігти відблискам. Наскільки рама нахиляється вперед і як цього можна уникнути, залежить від ряду факторів.Система підвішування картин складається з таких елементів: профіль, підвісна леска і підвісний гачок. Artiteq гарантує функціональність продуктів, оскільки ретельно координує різні елементи системи підвісок для картин. Якість може бути гарантована лише при правильному поєднанні оригінальних (Artiteq) продуктів.  Максимальне навантаження визначається при коректній комбінації товарів (гачка, лески та профілю)

Рама або будь-який інший настінний декор завжди буде висіти стійкіше, якщо використовувати дві гачки в поєднанні з лесками або тросами.Настінні системи можна монтувати на похилій стіні. Профіль встановлюється так само, як і на прямій стіні.
Ви повинні використовувати набір стоперів, щоб повісити рамки/картини на похилу стіну. 

Стопер фіксується за допомогою шестигранника нижче, ніж леска чи трос.
При монтажі підвісної системи для картин на похилій стіні радимо використовувати підвісні дроти Solid Slider. При використанні набору стопорів максимальна вага рами становить 4 кг.